Ajo është bërë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Fjala është për modelen shqiptare, Arbenita Ismajli, e cila së bashku me partnerin e saj, reperin Fero, më 24 prill u bënë prindër të një vajze të quajtur, Nina.

Kanë kaluar vetëm pak javë që nga lindja, modelja me prejardhje nga Kumanova publikon disa fotografi në të cilat ka shfaqur linjat reale.

Ajo duket në formë të mrekullueshme dhe duket se është rikthyer në formë të duhur për një kohë shumë të shkurtër.

Krahas fëmijës, Arbenita dhe Fero po ashtu në fillim të këtij viti i dhanë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb