SHBA

Jennifer Lopez duket mahnitëse e veshur me fustan nusërie teksa shihet duke dalë nga xhirimet e filmit të saj më të fundit “Marry Me”.
50-vjeçarja është parë në një fustan me gurë shumë ngjyrë argjend dhe vello të bardhë për rolin e saj në setin e filmit.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ky film bën fjalë për një këngëtare të suksesshme (Lopez) e cila disa momente para se të martohej me të fejuarin e saj, yllin e rokut (Maluma) zbulon se ai e tradhton me asistenten e tij dhe menjëherë humb toruan dhe zgjedh dikë nga publiku për t’u martuar.

Këtu lind rrugëtimi i saj drejt të paditurës. Kujtojnë që pak muaj më parë në ditën e të dashuruarve Jennifer Lopez u fejuar me Alex Rodriguez dhe priten të martohen së shpejti.
(BalkanWEb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: