Në një kohë që na ndajnë vetëm pak orë nga dasma madhështore mes prezantueses Elita Rudi dhe këngëtarit Gjiko, cifti ka marrë një vendim drastik.

Burime për “Prive” kanë treguar se çifti i njohur ka vendosur të mos ketë asnjë media prezente gjatë dasmës së tyre, për ta pasur atë sa më private.

Edhe pse Elita dhe Gjiko nuk do të prononcohen shumë në media, me siguri të ftuarit do të zbulojnë foto e video nga dasma.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: