Anëtari i Kryesisë së PD Eno Bozdo, ka bërë me dije se deri në orën 15:00 në qarqet e vendit kanë votuar për Primaret e PD 42,365 anëtarë dhe simpatizantë.

në një deklaratë për mediat ai tha se ky proces do të ketë transparencë, ndërsa shtoi se pjesëmarrja ka qenë mjaft e lartë.

Votimet në Primare pritet të mbyllen në orën 18:00.

4545454
4545454

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: