Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar paktin e arritur sot mes maxhorancës dhe opozitës për zgjedhjen e Presidentit të ri.

Në një shkrim në rrjete sociale ai e cilësoi këtë pakt, si një “pjellë” të 17 majit 2017.

Postimi i Petrit Vasilit.

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!
Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te shkoje ne presidence, qe Rama ta liroje e ta shtrengoje sipas qejfit.
Se rripi pa goje, pa sy dhe pa veshe eshte….tamam sic i duhet Rames.
Këlysh marreveshja e 18 maji do te organizoje me bisht ne shale, me koken poshte dhe e perdhunuar edhe ceremonine e dergimit te Rripit ne presidence siç i ka hije çdo këlyshi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: