Një kavalier i veçantë për Pamela Anderson, që gjatë galase tradicionale të AmfAR në Canne, është prezantuar në krah me djalin e saj Brandon (22 vjeç).

Ish ylli i Baywatch në pasarelë nuk i ka kursyer përkëdheljen për të voglin e saj, ndërsa Brandon katalizonte objektivin e fotografëve me një besim në veten dhe një manjetizëm të trashëguar nga nëna e tij.

Prezenca e djalit në këtë event e ka bërë me speciale mbrëmjen e Anderson, e cila që kur është transferuar në Francë ka më pak raste për të qëndruar së bashku me djemtë Brandon dhe Dylan.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb