Në fillim në tapetin e kuq me një fustan mbrëmjeje duke nxjerrë në pah dekoltenë shpërthyese, më pas si një balerinë seksi, me partnerin e saj balerin Maxime Dereymez gjatë një kërcimi.

Pamela Anderson, 51 vjeç, nuk ka kaluar pa u vënë re gjatë show gjerman, mbrëmjen e djeshme në ‘Lambertz Monday Night’ , duke i magjepsur të gjithë të ftuarit, mes të cilëve Sarah Ferguson dhe Hermann Buhlbecker, CEO i Lambertz, gjatë një performance në Këln, ku nuk kanë munguar hedhjet dhe piruetat sensuale.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb