Video dramatike vijnë nga SHBA. Pamjet e publikuara tregojnë tornado në Luizana, që ka shkaktuar një kaos të madh mes banorëve. Një përdorues i “Tëitter” ka fiksuar momentin e frikshëm teksa ishte duke udhëtuar në autostradë.

Nga pamjet e filmuara duket një motor me 4 rrota që fluturonte në ajër nga kushtet ekstreme të motit.

Gjithashtu në Liqenin Charles, të paktën një person u plagos kur erërat 64 mph shpërthyen dritaret e një shtëpie.

E po ashtu shtëpi e biznese kanë hasur dëme të mëdha.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: