Air Albania mirëpret në orën 21.00 ndeshjen mes Romës dhe Feynoord, në kuadër të finales së Conference League. Fillimisht, të parët që po futen në impiantin modern janë tifozët holandezë, e më pas ata italianë. Siç shihet në foto, gjendja e stadiumit para ndeshjes duket tejet e mirë.

Edhe pse akoma duket i zbrazët, pamja është e mrekullueshme. Shqipëria pret për herë të parë në histori një kompeticion kaq madhor.

 

 

Whatsapp Image 2022 05 25 At 6.36.22 Pm
Whatsapp Image 2022 05 25 At 6.36.22 Pm

Whatsapp Image 2022 05 25 At 6.36.30 Pm (1)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb