Emisioni “Të Paekspozuarit” në News24, ka transmetuar disa pamje të rralla, nga momenti i votimit të anëtarëve të Byrosë, në votimet e vitit 1982.

Ata parakalojnë të buzëqeshur dhe hedhin votën për partinë.
Ndërkohë, narratori thotë, “vijmë këtu para kutive të votimit, me radhë të shtrënguara, me dashuri të thellë për partinë, grusht-bashkuar rreth saj”.

30 vite pas rënies së diktaturës, Shqipëria do të mbajë këtë të dielë, votime njëpartiake, ku nuk merr pjesë opozita.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb