TIRANË

Këto janë pamje të filmuara nga lart të protestuesve të opozitës që marshojnë në Tiranë. Është momenti kur protestuesit lëvizin nga Kryeministria drejt Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë, pika e dytë e itinerarit të përshkruar sot në marshimin protestë të opozitës që zgjati rreth tre orë.

Gjatë gjithë kohës së protestës pati edhe reshje shiu por megjithatë aktiviteti vijoi deri në plotësimin e itinerarit tek Policia e Tiranës.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: