BULQIZE- Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm dy ditë më parë pranë një karburanti në Fushë – Bulqizë.

Në video duket momeneti kur një i ri kalon rrugën dhe tenton të kthehet sërish pas me motorin e tij. Në një moment “mbin nga hiçi” një automjet me shpejtësi i cili e merr përpara dhe e fluturon në ajër.

Në pamjet e siguruara nga JOQ.al mund të shihen momentet tmerruese. Pasi ka “fluturuar” të riun, makina përplaset me karburantin.

Raportohet se fatmirësisht, nga ky aksident nuk ka pasur pasoja të rënda. Personat e përfshirë në të kanë marrë vetëm lëndime.
(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb