Mediat amerikane kanë publikuar atentatin e ndodhur një javë më parë në Nju Jork, ku persona të armatosur hapën zjarr ndaj një makine, ku mbeti i vdekur një person dhe u plagosën dy të tjerë.

Në pamje, shihen se sit re persona të maskuar dalin nga një makinë dhe hapin zjarr ndaj një tjetër mjeti që qëndronte i parkuar.

Shkaku i atentatit ende nuk dihet, ndërsa policia ende nuk ka rënë në gjurmët e autorëve.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: