Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare kanë fiksuar momentin e tmerrshëm të vdekjes së një djali, i cili kishte ngecur në shkallët elektrike.

Ngjarja tragjike është shënuar në një qendër tregtare në lindje të Indisë. Viktimë ka mbetur një fëmijë 12 vjeç, i cili ka qenë vendosur në majën e shkallës lëvizëse dhe është përpjekur të ndalojë me dorë mekanizmin.

Gjithçka është kthyer në tragjedi, kur shkalla lëvizëse i ka kapur vogëlushit copën e pantallonave dhe e ka marrë para.

Djali ka rënë nga një lartësi 15 metra dhe është përplasur në sheshin e qendrës tregtare, duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb