Imazhet që tregojnë skena gati apokaliptike vijnë nga Assos, në në ishullin Kefalonia të Greqisë. Një masiv i tërë me gurë dhe baltë ka mbuluar makinat në rrugë si pasojë e vërshimit të përrenjve.

Pamjet tronditëse, siç shkruajnë mediat greke vijnë si pasojë e motit të keq, me erëra të forta e shi të rrëmbyeshëm si pasojë e ciklonin “Ianos” që goditi ishujt e detit Jon.

Siç shihet edhe në foto, janë me dhjetëra makinat e groposura poshtë gurëve dhe baltës.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb