TIRANË

Një zjarr ka rënë në orët e para të ditës së sotme në një pallat në zonën e Astirit. Sipas pamjeve të siguruara nga gazetari Igli Çelmeta, zjarri ka rënë në tarracën e pallatit.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shuar flakët, teksa nuk dihen shkaqet. Fatmirësisht nuk flitet për persona të lënduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: