TIRANE- Një ngjarje aspak normale ka ndodhur pasditen e sotme në një autobus në Tiranë.

Pas një zënke të ndodhur mes dy personave, arsyet e së cilës ende nuk dihen, njëri prej tyre gati e ka hedhur nga autobusi një të moshuar.

Personi që ka bërë videon afrohet për të treguar se çfarë po ndodh në brendësi të autobusit, ndërsa vihet re i moshuari që ndihmohet nga disa qytetarë.
(ma.ar/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: