Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë sot në zonën e ish-Bllokut.

Ngjarja ndodhi rreth orës 13:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, në një dyqan. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet P.S., ndërsa dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e një arresti kardiak.

NJOFTIMI I POLICISË
Me datë 20.11.2020, rreth orës 13:30, në rrugën “Ibrahim Rugova”, dyshohet si pasojë e një arresti kardiak, ka ndërruar jetë shtetasi P.S., 67 vjeç.

Vijojnë veprimet me grupin hetimor për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb