DURRËS

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit.

Një grua rreth 60 vjeçe ka tentuar të vetëdigjet me benzinë para bashkisë, duke krijuar panik te qytetarët, ndërkohë që ka ndërhyrë policia dhe e ka shoqëruar në komisariat.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 14.12.2020, në orën 10:10, përpara Bashkisë së Durrësit, shtetasja F. G., rreth 60 vjeçe, mbante një shishe benzinë në dorë dhe dyshohet se kishte për qëllim të vetëdigjej. Shtetasja F. G. është shoqëruar nga shërbimet e Patrullës së Përgjithshme në ambientet e Policisë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb