TIRANE

Një prej të lënduarëve e cila ka marrë trajtim mjekësor në spitalin e Traumës, rrëfeu për gazetarin Erjon Skëndaj, panikun që mbërtheu atë dhe familjen e saj pas lëkundjeve të tërmetit. në tentativë për të dalë nga banesave e reja tha se kishte rrëshkitur duke pësuar shembje në trup dhe ndërsa kishte rënë mbi xhamat e një gote të thyer në banesë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: