TIRANE

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë 11 vite bashkë dhe janë ndër çiftet më të dashura shoëbiz-it. Ata asnjherë nuk kanë fshehur edhe në daljet publike dashurinë e madhe për njëri tjetrin.

Miriam
Miriam

Albani dhe Miriami janë shembulli më i mirë, se kur dy njerëz duhen i dhurojnë edhe publikut këngë të bukura dedikuar dashurisë. Çifti i njohur ka edhe një vajzë 3-vjeçare, Ameli. Ardhja në jetë e vogëlushes ka ndryshuar dhe lumturuar pafund jetën e tyre.

Sot, këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij në “Instagram” një foto që i ka ëmbëlsuar të gjithë. Në të shfaqet partnerja e tij Miriam Cani dhe vogëlushja Ameli. “Panorama e jetës”, shkruan Albani bashkëngjitur me foton ku Ameli shfaqet teksa puth mamanë e saj.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb