2021 duket se do të jetë një vit i nxehtë dhe e gjithë merita për këtë është e Paola Caruso, që bën me dije në Instagram se do të jetë protagoniste e një kalendari ku do të shfaqet e zhveshur.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fotoja e ndarë në rrjetin social është një foto ku Caruso shfaqet e zhveshur dhe mbulon gjoksin zbuluar vetëm me yje duke parë djallëzore aparatin fotografik.

Bërë e njohur si pjesëmarrëse në Avanti un Altro dhe Pechino Express Paola është zgjedhur nga magazine For Men si muza për kalendarin e ri seksi, duke dashur të ndajë lajmin me ndjekësit.
Fotot e postuara prej saj tregojnë se 2021 do të jetë vërtetë një vit hot.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: