SARANDA

Kandidatet kundërshtare, Anila Denaj dhe Ina Zhupa kanë vendosur të bëjnë paqe në Sarandë pas përfundimit të numërimit të votave.

Dy gratë të cilat kandidojnë njëra me PS dhe tjetra me PD në Sarandë vendosën të përqafohen pas përfundimit të numërimit të votave.

Në Sarandë PS fitoi me 7 mijë e 842 vota ose 53%, ndjekur nga PD me 5 mijë e 61 ose 33% dhe LSI me 1 mijë e 480 apo 10%.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb