Sirenat para agimit kanë rënë sërish në disa qytete në Ukrainë. Ata janë atje për të paralajmëruar njerëzit që të strehohen nga sulmet e mundshme të raketave.

Sirenat kanë rënë në Kiev, Lviv, Ivano-Frankivsk, Odesa, Dnipro, raportojnë mediat lokale dhe gazetarët në terren.

 

Lv
 

(BalkanWeb)

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb