Burime nga PD bëjnë me dije për BalkanWeb se nuk dihet ende nëse sonte ka kohë për një dakordësim apo konsensus.

Pasi opozita hodhi të gjitha propozimet në tryezë, tashmë vetë PD është konfuze nëse do të arrihet një marrëveshje për të gjitha çështjet filluar nga qeveria tranzitore dhe mbaruar në kohë atë për rolin e Gjykatës Kushetuese si Kolegj Zgjedhor apo dhe për çështjet e depolitizimit të administratës zgjedhore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb