Paris Hilton është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Edhe gjatë hapjes së festivalit të muzikës Coachella, trashëgimtarja e hoteleve Hilton ka tërhequr vëmendjen me look-un e saj transparent.

E veshur me një fustan të zi tyli që nxirrte në pah të brendshmet, bukuroshja bionde nuk mund të mbetej pa rënë në sy.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb