Ajo prej pak kohësh është ndarë nga i fejuari i saj por Paris Hilton vazhdon jetën mondane.

Trashëgimtarja e Hoteleve Hilton dukej në superformë teksa ka marrë pjesë në festën e Just Cavallit, në Milano, të martën.

38-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen me një fustan lejla, të gjatë, që i nxirrte në pah dekoltenë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb