Ajo konsiderohet si një ndër femrat më të pasura në botë në saje të pasurisë që trashëgon nga familja.

Paris Hilton, e cila ditë më parë u bë temë e mediave rozë falë ndarjes nga i dashuri, duket se ende nuk ka vendosur

t’ia kthej, sipas traditës, unazën ish të fejuarit te saj.

TMZ ka zbuluar se ndarjen e kërkoi vetë miliarderja, por ligji i Kalifornisë thotë se nëse femra kërkon të ndahet, mashkulli duhet të marrë sërish unazën. Dhe Chris dëshiron që ky ligj të zbatohet.

Por, Chris nuk ia ka kërkuar deri tani unazën 2 milion dollare, megjithëse ligjërisht i takon t’i rikthehet.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb