Paris Hilton ka rënë në sy gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në New York, ku e ka treguar unazën e saj të fejesës.

Trashëgimtarja e hoteleve Hilton ishte veshur me stil gjatë sfilates së modës të Lan Yu.

Sidoqoftë, vëmendja kryesore ka qenë te unaza e diamantit në vlerë prej dy milionë dollarësh qe Hilton mbante ne gisht.

Paris u fejua me aktorin 33-vjeçar Chris Zylka gjatë festave të fundvitit.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb