Partizani dhe Vllaznia ndanë nga një pikë pas barazimit 1-1 në “Elbasan Arena” mbrëmjen e sotme.

Ishte një ndeshje e luftuar me raste për të dyja skuadrat, por në fund nuk pati fitues. Partizani merr pikën e dytë në kampionat, pasi atij barazimi 1-1 me Skënderbeun javën e kaluar.

Ndërsa Vllaznia ngitet në vendin e tretë në kuotën e 5 pikëve, po aq sa Teuta, Dinamo dhe Tirana. Ndërkohë java e 3-të do të mbyllet ditën e nesërme me dy ndeshjet Egnatia-Skënderbeu dhe Laçi-Kukësi/ PANORAMASPORT

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb