KOSOVE

Fotot e fundit në rrjet i bënë të gjithë të mendonin se këngëtarja Fjolla Morina është në pritje të ëmbël me partnerin e saj, Fisnik Syla.

Megjithatë ajo i ka hedhur të gjitha poshtë në një prenoncim për revistën “Who” ku ka treguar se këto lajme nuk janë të vërteta dhe nuk është në pritje të ëmbël.

Momentalisht ajo dhe Fisniku ndodhen në Dubai, aty ku po shijojnë pushimet më të bukura krah njëri-tjetrit.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb