Partnerja e Jeff Bezos, Lauren Sanchez, ka ndarë me ndjekësit e saj një video seksi ku shfaqet me një fustan të shkurtër me dantelle të zezë.

Në video, 53-vjeçarja shfaqet e ulur në një dritareje me gjunjë të përthyer teksa i qesh kameras.

Ajo nuk shkroi një mbishkrim në postimin e saj, por zgjodhi ta shoqëronte me këngën e Calvin Harris dhe Rihanna, “This Is What You Came For”.

Megjithatë, Jeff Bezos nuk ka komentuar nën postimin e partneres së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lauren Sanchez (@laurenwsanchez)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb