Morata nuk do të blihet nga Juventusi për 35 milionët eurot e rënë dakord në kohën e marrëveshjes së huazimit dy vjeçar nga Atletico Madrid. Bardhezinjtë kanë përshëndetur sot Alvaro Morata-n dhe pas mesazhit emocionues nga lojtari ka mbërritur edhe ai i bashkëshortes së tij, Alice Campello.

Në një postim, Campello shkruan: “Sa shumë e duam Juventusin, sa shumë e duam Torinon dhe sa gjëra të bukura na kanë ndodhur këtu. Ne do të vazhdojmë të brohorasim nga larg”. Një deklaratë e tillë dashurie, e cila nuk ka kaluar pa u vënë re nga fansat që kanë vërshuar në rrjetet sociale me komente pozitive.

 

Aaaa

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb