Partnerja e futbollistit Eros Grezda, Ajsel Abazi feston sot ditën e saj të lindjes. Dhe në këtë ditë kaq të veçantë për këngëtaren nuk kishte si të mungonte një urim special nga bashkëshorti i saj.

Bukuroshja ndau për ndjekësit e saj urimin që i kishte bërë Erosi, i cili ishte sa i ëmbël aq edhe epik. “Edhe 100 zemër të dua më shumë se Luizin’’, shkruhej në letër, ku krahas postimit Ajsela shprehej e surprizuar:

“Kur bashkëshorti yt është më shumë romantik sesa e kishe imagjinuar”.

Kujtojmë se dyshja e kanë çuar në një tjetër nivel lidhjen e tyre këtë fillimviti. Ndonëse kanë vetëm pak muaj të lidhur, marrëdhënia është konsoliduar dhe pas takimit me familjarët, tashmë çifti i ri vendosën dhe të kurorëzonin dashurinë e tyre.

Eros 1
Eros 1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: