Mesa duket dhe nga postimi më i fundit i Loredanës, ka marrë fund sherri i reperes me çiftin zvicerian, i cili bëri bujë një vit më parë.
Kujtojmë se zonja Petra dhe bashkëshorti i saj fajësuan reperen për humbjen e një vlere të madhe parash, prej 655.000 euro. Mirëpo, duket se së fundmi të dyja palët kanë vendosur paqe dhe çdo gjë është qartësuar.

  • foto galeri
  • foto galeri

Loredana postoi një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet në një video-call me zonjën në fjalë, të dyja të buzëqeshura. Bashkangjitur, reperja shkruan datën 1 shtator, duke treguar se në atë datë kanë mbyllur çështjen që bëri bujë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb