Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një statusi në ‘Facebook’ falënderon Angela Merkel për mbështetjen dhe kontributin e dhënë, ndërsa i uron mbarësi në kapitullin e ri të jetës.

Angela Merkel u largua nga skena politike pas 16 vitesh në pushtet.

“Faleminderit Angela dhe paç mbarësi e shëndet në kapitullin e ri të jetës”, shkruan Rama bashkangjitur fotos së publikuar.

Rama

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: