SPANJA

Barcelona është hedhur sërish në sulm në merkato, përsëri tek Manchester City.

Pasi zyrtarizoi sulmuesin Aguero, katalanasit tashmë kërkojnë Eric Garcia-n.

Mediat e huaja flasin për një marrëveshje 5-vjeçare me 20-vjeçarin i cili ka lindur në Barcelonë dhe u rrit tek blaugranët.

Në 2017 ai u transferua nga Barcelona tek Manchester City , por tashmë duket se do të rikthehet aty ku e nisi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb