BRITANI

Partnerja shtatzënë e kryeministrit britanik, Boris Johnson ka njoftuar se është pozitive me coronavirus.
Në një postim në Facebook, Carrie Simmons njoftoi se javën e kaluar e kaloi në shtrat me simptoma të virusit. Ajo ndjek udhëzimet e mjekëve dhe duket më e qetë.

“Pas shtatë ditësh pushimi, ndihem e fortë”, tha ajo në një deklaratë. Kujtohet se javën e kaluar Kryeministri britanik u diagnostikua me coronavirus.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: