KLOS

Pas Burrelit edhe në Klos janë djegur materialet zgjedhore. Pas situatës së tensionuar, mbështetës të opozitës kanë arritur të nxjerrin jashtë KZAZ 17 materialet zgjedhore, duke i vënë më pas flakën.

Në zbatim të drektit të presidentit të republikës, bashkitë e djathta kanë kërkuar lirimin e ambjenteve të KZAZ si edhe heqjen e listave shumëemërore. Kërkesa e bashkive ka hasur në rezistencën e policisë së rendit, e cila ka marrë në mbrotje këto ambjente.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb