Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me finalen e Konferencë Ligës të zhvilluar mbrëmë në “Air Albania”.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Rama ka falënderuar të gjithë ata që arritën të kontribuoni në një organizim të suksesshëm të evenimentit sportiv.

“Një falenderim i me gjithë zemërt, për të gjithë punonjësit e drejtuesit e shërbimeve publike të përfshira në eurosuksesin e djeshëm të Shqipërisë, nga Policia e Shtetit tek Aviacioni Civil, nga shërbimet portuale tek ato mjekësore, që siguruan mbarëvajtjen e eventit të madh sportiv të finales së Conference League, duke i zbardhur faqen Shqipërisë dhe bërë që të marrim përgëzimet më të ngrohta nga UEFA, nga ekipet drejtuese të të dyja skuadrave, si edhe nga miq e partnerë të vendit tonë”, ka shkruar ai.

Screenshot 2

283800654 556085485887117 5938401211511964382 N

282216238 556084285887237 8741158237412483063 N

284158942 556085402553792 8914797902758117244 N

284255540 556085465887119 8483912435531135751 N

284084437 556085459220453 1144087570829991602 N

283904591 556085365887129 3059820771450221277 N

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb