Ndonëse kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në SHBA, nuk ka nguruar që t’u urojë shqiptarët një ditë të mbarë.

Ndaj, mëngjesin e sotëm kreu i qeverisë ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut disa foto ku shihet se si Teatri i Operas dhe Baletit është transformuar.

“MIRËMËNGJES ?
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këto pamje nga kantieri i transformimit rrënjësor të Teatrit të Operas dhe Baletit në një hapësirë dinjitoze dhe europiane për artin dhe kulturën ?”, citohet në mesazhin e Ramës.

Që prej tre ditësh Rama ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa dje u takua edhe me presidentin, Doland Trump, me të cilin bëri edhe në foto zyrtare, bashkë me bashkëshortet e dy liderëve.
21559074_10155158226991523_3503189278952402021_n (1)

21616114_10155158227171523_592207472599695777_n

21617908_10155158226996523_1501072732583953644_n

21686207_10155158227181523_722755120301078168_n

21686212_10155158227001523_4572055242968643887_n

21765049_10155158227131523_4928610325900890264_n
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: