Amber Heard po përballet me një realitet ‘të zymtë’ dhe ‘të shtrenjtë’ pas gjyqit kundër Johnny Depp domethënë, sepse ajo mund të jetë në kërkim të milionave … kështu që nuk është çudi që ajo mund të shikohet nëpër dyqane duke bërë shopping. Një video e siguruar nga TMZ, tregon aktoren duke bërë blerje në dyqanin ‘TJ Maxx në Bridgehampton’, NY, ditën e enjte gjatë pasdites, ku shoqërohej nga motra e saj, Whitney Henriquez , e cila dëshmoi në gjyq për të.

Na thanë që Amber dhe Whitney po shikonin për rroba dhe në një moment u dëgjuan duke diskutuar për një palë pantallona. Duket se motrat e kishin shportën plot me blerje të mundshme. Siç mund ta shihni, megjithatë, kur ajo vuri re kamerat Amber u largua. Është interesante që e gjejmë këtu Amberin pas gjithë kësaj … veçanërisht duke marrë parasysh situatën financiare.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Siç e dimë mirë deri tani, avokatët e Amber kanë deklaruar se ajo nuk mund të përballojë të paguajë 8.3 milionë dollarë dëmshpërblim të dhëna për Johnny nga juria dhe mbetet për t’u parë nëse dhe Depp do të japë dëmshpërblimin e tij.

Prapëseprapë, fakti që Amber ka bërë intervista të shumta kohët e fundit dhe po përpiqet të paraqesë prova që ajo thotë se dëshmon se thotë të vërtetën për të mos përmendur faktin që ajo vazhdon të kërcënojë se do të apelojë.

Sido që të jetë, është një kohë e pasigurt në jetën e Amberit -jo vetëm që ajo mund të detyrohet të paguajë këto para që nuk i ka, por gjithashtu rrezikon të humbasë dhe shumë oferta pune në vazhdim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: