Këngëtarja e mirënjohur, Fifi ka habitur të gjithë me ndryshimin drastik që bëri në peshë.
Artistja e cila vlerësohet edhe për vokalin e saj, nga një femër me forma të mbushura tashmë është kthyer në linjat gati të përkryera.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Por, Fifi si duket nuk është mjaftuar me kaq, kjo sepse pas peshës ka bërë edhe një ndryshim tjetër drastik.

Këngëtarja nga zeshkane është kthyer në bionde dhe duket për mrekulli, ndërsa të shumta ishin edhe komplimentet në llogarinë e saj në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb