Pas Mediut, Dukës, Dules, Shehut e Idrizit aleati i radhës që mbërriti në selinë blu për të firmosur marrëveshjen e koalicionit për zgjedhjet e 25 prillit, ishte Nard Ndoka i PDK-së.

Ai u shfaq i qeshur teksa hynte në selinë blu për të vijuar me firmosjen e marrëveshjes.

Kujtojmë që sot është afati i fundit për regjistrimin e koalicioneve zgjedhore në KQZ.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb