Pas “javës së gjelbër”, 140 deputetët janë mbledhur këtë të hënë në Kuvend, për të diskutuar problemet e qytetarëve që kanë evidentuar në terren, ndërsa janë parashikuar 4 orë diskutime.

“Seanca është e detyruar për tu zhvilluar pas vijimit të javës së gjelbër. Procesverbali i është vënë të gjithë në dispozicion.

Veç të tjerash është kërkuar interpelancë urgjente me Ministren e Arsimit”, tha Ermonela Felaj në nisje të seancës.

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: