TIRANE – Një portret familjar perfekt. Në të shfaqet një nga familjet e njohura shqiptare, që janë shumë të dashura sa herë që ato pozojnë. Ata janë Albani, Miriami dhe vajza e tyre Ameli.
miriam-cani
Sic duket nga fotoja aja janë duke bërë një udhëtim familjar me avion. Vogëlushen Ameri e ka zënë gjumi në prehërin e prindërve. Më pas, Miriami ka publikuar edhe një foto tjetër. Ameli është zgjuar dhe po sheh nga dritarja e avionit qiellin…

ameli

“Shihe qiellin Ameli…Ti udhëhiqesh dhe shihesh nga lart në mënyrë hyjnore në çdo moment të ditës…”, shkruan Miriami në Instagram.
(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: