TIRANË

Pas punës edhe një kafe. Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka pirë kafen e mëngjesit me gazetarët që morën pjesë në konferencën për shtyp mëngjesin e sotëm. Nisur nga zgjimi i hershëm dhe nisja e punës menjëherë me nisjen e orarit zyrtar, Meta i ka ftuar gazetarët në oborrin e Presidencës për të kaluar disa momente qetësie. E sigurisht edhe në takimin formal nuk ka munguar interesi i gazetarëve për aktualitetin dhe qëndrimin e Presidentit por gjithçka mbetet “off the record”.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb