DURRËS- Megjithë ‘konfliktin’ disa javor mes Agron Dukës që kërkonte të kandidonte në Durrës dhe Partisë Demokratike, palët duket se kanë gjetur ‘paqen’.

Duka është parë dje në krah të kandidates së PD­-së, Grida Duma gjatë një takimi elektoral në Shkozet. Gjatë paradites në një aktivitet të PR­-së Duka i bëri thirrje publikisht të gjithë mbështetësve të tij të votonin për Dumën.

(m.k/BalkanWeb)

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb