Kiara Tito ka lënë mbrëmë shtëpinë e Big Brother Vip Albania. Ndërkohë Luiz Ejlli teksa ka qenë me banorët duke biseduar dhe ngrënë darkën, nuk ka kursyer edhe humorin me Jorin.

Luzi drejtuar bukuroshes, është shprehur: “A do të ikim tek Suita”.

Jori: Unë të shikoj si vëlla

Nuk ka munguar edhe humori nga banorë të tjerë të shtëpisë, teksa e kanë kaluar me të qeshur këtë bisedë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb