Meta nga Malësia e Madhe: Kënaqësi të kthehem këtu ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si dilli mbi malin e Veleçikut

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, pas Lezhës ka vizituar Malësinë e Madhe.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Meta ka ndarë foto nga ku shihet me banorët e zonës, teksa ka shkruar se tradita dhe mirëpritja shkëlqejnë si dielli mbi malin e Veleçikut.

“Kënaqësi të rikthehem në Malësinë e Madhe, këtu ku tradita dhe mikpritja shkëlqejnë si Dielli mbi malin e Veleçikut”, ka shkruar Meta.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: